Dziś wtorek, 13 listopada 2018 r, imieniny: Arkadii, Krystyna, Stanisławy

Drugi z dni duszpasterskich przed odpustem (poniedziałek)

Ten dzień poświęcony był osobom dotkniętym chorobami, cierpieniem, niemocą ciała oraz wszystkim tym, którzy powodowani miłością niosą im pomoc i ulgę.

O godzinie 11.00 ks. Proboszcz celebrował mszę św. w intencji osób chorych i starszych należących do naszej parafii. W trakcie mszy udzielony został sakrament namaszczania chorych. Kazania w tym dniu głosił ks. Tadeusz. Po wspólnej modlitwie wspólnie kontynuowaliśmy nasze spotkanie na plebanii przy kawie, herbacie i pysznym cieście. Wieczorna msza św. została odprawiona przez ks. Wojciecha w intencji wszystkich poświęcających swój czas i siły troszcząc się o chorych i starszych – zaangażowanych w Caritas, różne wolontariaty oraz członków rodzin troszczących się na co dzień o swoich bliskich.